Jacek Tyburski

BRODNICA inspired

Wirus umysłu sprzed 2 tysięcy lat!

in vitro

Histeryczne pokrzykiwania w mediach i na ulicy, w imię pożal się Boże wolności i postępu, zbudowane są od samych fundamentów na kłamstwie i wstecznictwie. Kłamstwem bowiem jest odbieranie praw ludzkich poczętym i oczekującym na narodzenie dzieciom. Kłamstwem jest oskarżanie obrońców życia o zacofanie.

Wystarczy nieco się wyedukować historycznie, by znaleźć, że Spartanie w czasach starożytnych zabijali niemowlęta, które rodziły się chore, kalekie lub uznane jako niezdatne do przyszłej służby wojskowej, a w starożytnym Rzymie aborcja była szeroko dostępna dla wszystkich kobiet. Ze względu na ogromny popyt cały „zabieg” był niezwykle tani i powszechny. Tymczasem aborcja powodowała rokroczne zmniejszanie się populacji rdzennych mieszkańców ówczesnego imperium przy jednoczesnej wysokiej dzietności ludów napływowych – barbarzyńców. Historia Europy zdaje się dzisiaj zataczać koło. Koło upadku cywilizacji.

Propozycje „czarnych wyznawców śmierci” to nie postęp, lecz regres i to totalny! To odgłosy intelektualnie zacofanych plemion Wandali i moralnych troglodytów za zabijaniem dzieci, które powołane do życia zabierają Lebensraum współczesnym zwolennikom hedonizmu i konformizmu! Jakim prawem odbierają prawo do życia tym bezbronnym?! Jakim prawem wspierają przemysł pogardy dla życia i jego wartości? Prawem zaślepionej histerii. Prawem bezczelnego mniemania o swojej nieomylności i słuszności. …

Jesteśmy tutaj tylko przez krótką chwilę…. niczym ziarnka piasku bezbronne wobec wszechświata. Bezrozumne ziarnka piasku…

4 thoughts on “Wirus umysłu sprzed 2 tysięcy lat!

 1. Dlaczego wy wszyscy myślicie, że to są tak łatwe decyzje? Facet nie ma nawet pojęcie co czuje kobieta w takiej sytuacji. NIGDY nie był i nie będzie w ciąży, NIGDY nie stanie przed takim wyborem i nie stanie. Tak łatwo jest oceniać i kazać. Tylko później to w większości przypadków mężczyzna podwija ogon i ucieka, od odpowiedzialności, obowiązków. Może dla odmiany będziemy kastrować mężczyzn. Wtedy sprawa będzie dotyczyć was bezpośrednio i zobaczymy czy będzie wam to pasować.

  1. Byłem przy narodzinach swoich dzieci, a dzisiaj więcej czasu spędzam bawiąc się na podłodze ze swoją córeczką, niż udzielając się np. społecznie poza domem. Jak każdy facet mam za sobą dziewięciomiesięczny epizod w łonie swojej mamy i zawsze bronił będę prawa do podobnych przeżyć każdego, komu w imię fałszywej wolności bądź ucieczki od odpowiedzialności je się odbiera!
   Kto myśli, że to są proste decyzje? Kto myśli, że decyzja o zadaniu śmierci bądź ułaskawieniu jest prosta, łatwa, banalna??! Jedynie nieodpowiedzialny prostak i cham. No i lokalny głupek. „W większości przypadków” – na podstawie jakich wyliczeń te absurdalne oskarżenia mężczyzn? I na koniec – jestem za kastracją facetów, którzy zamiast mózgu mają wyłącznie testosteron. Ktoś to kiedyś obiecywał w przypadku pedofilii i …. cisza.

 2. Tylko, że pedofilia nie jest w penisie a w głowie. I jeśli nie będzie mogła być zrealizowana narządem to zostanie wzięta inaczej…
  Jakie to proste – czarno-białe… ręce opadają.
  Niech każdy ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje i niech ma do nich prawo. Tylko tyle. I aż tyle. Skoro jest wolność woli, sumienia, to dlaczego na siłę ktoś próbuje drugiej osobie to sumienie zmieniać? Rany julek – znów trzeba uświadamiać, że tylko dla osób wierzących zarodek jest człowiekiem a dla biologii jest tylko zlepkiem komórek…..?……..

  1. Zarodek jest człowiekiem dla ludzi myślących logicznie i używających dedukcji oraz analizy w procesie myślowym. Dla wierzących w notorycznie zmieniającą się wiedzę naukową i techniczną prawdą jest to, co dzisiaj aktualne. W tym przypadku nie dziwmy się, że kiedyś upuszczano krew. Dzisiaj wystarczy się powołać na autorytety naukowe by wyznaczać człowieczeństwo… Prymitywne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *